Корпус 2E M400 120 Вт (2E-M400-120)
Фото 13 |
Купити 2E M400 120 Вт
Усі ціни 18 →Корпус 2E M400 120W Black (2E-M400-120) | 1 669 грн. |
Корпус 2E M400 120W Black (2E-M400-120) | 1 669 грн. |
Корпус 2E 2E-M400-120 | 1 815 грн. |
Корпус 2E 2E-M400-120 | 1 665 грн. |
2E White2E (M400-120)Black 2e-m400-120 | 1 665 грн. |
Малолітражна модель
2E M400 — ультракомпактний комп'ютерний корпус об'ємом менше літра. Здатний вмістити як тонкі Материнські плати Thin-ITX під ноутбучну оперативну пам'ять SO-DIMM, так і Mini-ITX з десктопною DIMM. Максимальна висота процесорного кулера заявлена до 30 мм, але якщо зняти салазки для 2.5-дюймового жорсткого диска, то поміститься кулер до 47 мм (типова висота боксового охолоджувача Intel).
Безшумний блок живлення
Мінімізація розмірів корпусу досягається повною відмовою від дискретної відеокарти (не поміститься навіть низкопрфильна), а також виносом блоку живлення назовні (потужність 60 або 120 ват). Всередині корпусу розташовується лише перетворювач низьковольтних ліній живлення, який встановлюється прямо на 24-піновий роз'єм материнської плати.
Наскрізна вентиляція
Майже з усіх боків корпус рясно перфорований для пасивної конвекції тепла. Спереду встановлений єдиний 40-міліметровий вентилятор з двопіновим коннектором, тобто завжди обертається на максимальних обертах. При бажанні його можна переставити, наприклад, на пасивний кулер процесора (такі часто застосовуються в материнках з вбудованим CPU).
Кріплення на монітор
На інтерфейсній панелі, крім кнопки ввімкнення, розташувалися два порти USB 2.0 (шкода що не 3.0) і роздільні аудіороз'єми для навушників і мікрофона. У комплекті з 2E M400 поставляється відразу два кріплення. Перше — підставка для вертикального встановлення корпусу на столі. Друга — VESA для монтажу на задню стінку монітора, щоб перетворити неттоп на моноблок.
Модификації 2E M400
Ціни на 2E M400 |
---|---|---|---|---|
2E M400 60 Вт | від 1 164 грн. | 17 пропозицій | ||
2E M400 120 Вт | від 1 432 грн. | 18 пропозицій |