Корпус 2E M400 60 Вт (2E-M400-60)
Фото 13 |
2E M400 60 Вт
60 Вт120 Вт
2022 рікгоризонтальний
Форм-фактор корпусу:Desktop
Розмір материнки:mini-ITX
Потужність БЖ:60 Вт
Внутрішніх відсіків 2.5":1 шт
Лицьова панель:USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити 2E M400 60 Вт
Усі ціни 15 →Корпус 2E M400 60W Black (2E-M400-60) | 1 489 грн. |
Корпус 2E M400 60W Black (2E-M400-60) | 1 489 грн. |
2E White2E (M400-60) Black 2e-m400-60 | 1 296 грн. |
2E M400 60W Black (2E-M400-60) 2E-M400-60 | 1 164 грн. |
Корпус 2E M400 60W Black (2E-M400-60) 2E-M400-60 | 1 296 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації 2E M400
Ціни на 2E M400 |
---|---|---|---|---|
2E M400 60 Вт | від 1 164 грн. | 16 пропозицій | ||
2E M400 120 Вт | від 1 432 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →