Кухонний ніж 3 CLAVELES Domvs 00957
3 CLAVELES Domvs 00957 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Domvs 00957
Усі ціни 6 →Нож японский Сантоку 180 мм 3 Claveles Domvs (00957) 00957 | 619 грн. |
Ніж японський Санток 180 мм 3 Claveles Domvs (00957) | 619 грн. |
Нож японский Сантоку 180 мм 3 Claveles Domvs (00957) 00957 | 619 грн. |
Нож японский Сантоку 180 мм 3 Claveles Domvs (00957) 00957 | 600 грн. |
Ніж японський Сантоку 180 мм 3 Claveles Domvs (00957) | 950 грн. |
Ніж японський Сантоку 180 мм 3 Claveles Domvs (00957) | 619 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →