Кухонний ніж 3 CLAVELES Oslo 01435
Фото 3 |
3 CLAVELES Oslo 01435 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Oslo 01435
Усі ціни 6 →Кухонный Шеф нож 200 мм 3 Claveles Oslo (01435) 01435 | 849 грн. |
Кухонний Шеф ніж 200 мм 3 Claveles Oslo (01435) | 849 грн. |
Кухонный Шеф нож 200 мм 3 Claveles Oslo (01435) 01435 | 849 грн. |
Ніж кухарський 3 Claveles Oslo (01435) | 839 грн. |
Ніж кухарський 3 Claveles Oslo (01435) | 1 007 грн. |
Кухонний Шеф ніж 200 мм 3 Claveles Oslo (01435) | 849 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →