Кухонний ніж 3 CLAVELES Proflex 08295
3 CLAVELES Proflex 08295 |
|
Нековзна та антибактеріальна ручка proflex-microban.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Proflex 08295
Усі ціни 9 →Нож японский Сантоку 180 мм 3 Claveles Proflex (08295) 08295 | 1 349 грн. |
Ніж японський Сантоку 180 мм 3 Claveles Proflex (08295) | 1 349 грн. |
Ніж японський Санток 180 мм 3 Claveles Proflex (08295) | 1 349 грн. |
Нож японский Сантоку 180 мм 3 Claveles Proflex (08295) 08295 | 1 349 грн. |
Японський ніж Santoku 3 Claveles Proflex (08295) | 1 299 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →