Кухонний ніж 3 CLAVELES Light 01202
3 CLAVELES Light 01202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Light 01202
Нож для чистки овощей 60 мм 3 Claveles Light (01202) 01202 | 189 грн. |
Ніж для чищення овочів 60 мм 3 Claveles Light (01202) | 189 грн. |
Нож для чистки овощей 60 мм 3 Claveles Light (01202) 01202 | 189 грн. |
Нож для чистки овощей 60 мм 3 Claveles Light (01202) 01202 | 183 грн. |
Ніж для чищення овочів 60 мм 3 Claveles Light (01202) | 189 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →