Кухонний ніж 3 CLAVELES Oslo 01434
Фото 3 |
3 CLAVELES Oslo 01434 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Oslo 01434
Усі ціни 6 →Кухонный нож для хлеба 200 мм 3 Claveles Oslo (01434) 01434 | 749 грн. |
Кухонний ніж для хліба 200 мм 3 Claveles Oslo (01434) | 749 грн. |
Кухонный нож для хлеба 200 мм 3 Claveles Oslo (01434) 01434 | 749 грн. |
Ніж для хліба 3 Claveles Oslo (01434) | 739 грн. |
Ніж для хліба 3 Claveles Oslo (01434) | 887 грн. |
Кухонний ніж для хліба 200 мм 3 Claveles Oslo (01434) | 749 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →