Кухонний ніж 3 CLAVELES Polar 01072
Фото 3 |
3 CLAVELES Polar 01072 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Polar 01072
Усі ціни 6 →Нож японский Сантоку 175 мм 3 Claveles Polar (01072) 01072 | 999 грн. |
Ніж японський Сантоку 175 мм 3 Claveles Polar (01072) | 999 грн. |
Нож японский Сантоку 175 мм 3 Claveles Polar (01072) 01072 | 999 грн. |
Японський ніж Santoku 3 Claveles Polar (01072) | 989 грн. |
Японський ніж Santoku 3 Claveles Polar (01072) | 1 187 грн. |
Ніж японський Сантоку 175 мм 3 Claveles Polar (01072) | 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →