Кухонний ніж 3 CLAVELES Domvs 00958
Фото 4 |
3 CLAVELES Domvs 00958 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Domvs 00958
Усі ціни 7 →Кухонный нож для хлеба 200 мм 3 Claveles Domvs (00958) 00958 | 479 грн. |
Кухонний ніж для хліба 200 мм 3 Claveles Domvs (00958) | 479 грн. |
Кухонный нож для хлеба 200 мм 3 Claveles Domvs (00958) 00958 | 479 грн. |
Кухонный нож для хлеба 200 мм 3 Claveles Domvs (00958) 00958 | 465 грн. |
Кухонний ніж для хліба 200 мм 3 Claveles Domvs (00958) | 730 грн. |
Кухонний ніж для хліба 3 Claveles Domvs 20 см (3Claveles00958) | 543 грн. |
Кухонний ніж для хліба 200 мм 3 Claveles Domvs (00958) | 479 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →