Кухонний ніж 3 CLAVELES Pom 00911
3 CLAVELES Pom 00911 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Pom 00911
Усі ціни 6 →Нож для томатов 130 мм 3 Claveles Pom (00911) 00911 | 499 грн. |
Ніж для томатів 130 мм 3 Claveles Pom (00911) | 499 грн. |
Нож для томатов 130 мм 3 Claveles Pom (00911) 00911 | 499 грн. |
Нож для томатов 130 мм 3 Claveles Pom (00911) 00911 | 484 грн. |
Ніж для томатів 130 мм 3 Claveles Pom (00911) | 735 грн. |
Ніж для томатів 130 мм 3 Claveles Pom (00911) | 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →