Кухонний ніж 3 CLAVELES Uniblock 01125
3 CLAVELES Uniblock 01125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Uniblock 01125
Усі ціни 10 →Ніж японський Санток 180 мм 3 Claveles Uniblock (01125) | 1 249 грн. |
Нож японский Сантоку 180 мм 3 Claveles Uniblock (01125) 01125 | 1 249 грн. |
Ніж японський Сантоку 180 мм 3 Claveles Uniblock (01125) | 1 249 грн. |
Ніж японський Санток 180 мм 3 Claveles Uniblock (01125) | 1 249 грн. |
Нож японский Сантоку 180 мм 3 Claveles Uniblock (01125) 01125 | 1 249 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →