Кухонний ніж Fissman Kitakami 2515
Fissman Kitakami 2515 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Kitakami 2515
Усі ціни 7 →Ніж сантоку Fissman Kitakami 18 см (12515) | 663 грн. |
Нож сантоку Fissman Kitakami 18 см (12515) | 664 грн. |
Нож Сантоку Fissman Kitakami 18 см 12515 | 667 грн. |
Ніж сантоку Fissman Kitakami 18см (12515) | 677 грн. |
Ніж сантоку Fissman Kitakami з лезом з нержавіючої сталі 18см (12515) | 748 грн. |
Ніж сантоку Fissman Kitakami 18 см 12515 | 655 грн. |
Кухонний ніж сантоку Fissman Kitakami з лезом з нержавіючої сталі 18 см (1 | 715 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fissman Kitakami 2515:
- Вага — 234.3 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →