SSD A-Data LEGEND 850 LITE ALEG-850L-1000GCS 1 ТБ
Відео 4Фото 12 |
A-Data ALEG-850L-1000GCS 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data LEGEND 850 LITE ALEG-850L-1000GCS 1 ТБ
Усі ціни 37 →ADATA Legend 850 Lite 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) (ALEG-850L-1000GCS) ALE | 3 176 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB ADATA (ALEG-850L-1000GCS) | 3 454 грн. |
SSD накопичувач ADATA M.2 1TB PCIe 4.0 LEGEND 850 Lite (ALEG-850L-1000GCS) | 3 260 грн. |
SSD диск ADATA M.2 1TB PCIe 4.0 LEGEND 850 Lite ALEG-850L-1000GCS | 3 059 грн. |
Adata Legend 850 Lite 1 ТБ (ALEG-850L-1000GCS) | 3 192 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації A-Data LEGEND 850 LITE ALEG-850L-1000GCS
Ціни на A-Data LEGEND 850 LITE ALEG-850L-1000GCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 850 LITE ALEG-850L-1000GCS 1 ТБ | від 3 043 грн. | 38 пропозицій | ||
A-Data LEGEND 850 LITE ALEG-850L-2000GCS 2 ТБ | від 5 734 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →