SSD A-Data LEGEND 800 GOLD SLEG-800G-1000GCS-S38 1 ТБ
Фото 12 |
A-Data SLEG-800G-1000GCS-S38 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data LEGEND 800 GOLD SLEG-800G-1000GCS-S38 1 ТБ
Усі ціни 21 →ADATA Legend 800 Gold 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) (SLEG-800G-1000GCS-S38) | 3 116 грн. |
Adata Legend 800 Gold 1 Tb (SLEG-800G-1000GCS-S38) | 3 140 грн. |
Adata Legend 800 Gold 1 Tb (SLEG-800G-1000GCS-S38) | 3 053 грн. |
SSD-накопичувач ADATA Legend 800 GOLD 1TB M.2 (SLEG-800G-1000GCS-S38) | 3 159 грн. |
SSD-накопичувач A-Data Legend 800 Gold 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 1TB (SLEG-800 | 3 109 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації A-Data LEGEND 800 GOLD SLEG-800G-1000GCS-S38
Ціни на A-Data LEGEND 800 GOLD SLEG-800G-1000GCS-S38 |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 800 GOLD SLEG-800G-1000GCS-S38 1 ТБ | від 2 961 грн. | 21 пропозиція | ||
A-Data LEGEND 800 GOLD SLEG-800G-2000GCS-S38 2 ТБ | від 5 312 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →