SSD A-Data LEGEND 960 ALEG-960-2TCS 2 ТБ
Відео 13Фото 12 |
A-Data ALEG-960-2TCS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data LEGEND 960 ALEG-960-2TCS 2 ТБ
Усі ціни 9 →SSD накопичувач ADATA M.2 2TB PCIe 4.0 LEGEND 960 MAX (ALEG-960M-2TCS) ALE | 6 741 грн. |
A-DATA M.2 2TB PCIe 4.0 LEGEND 960 MAX (ALEG-960M-2TCS) | 6 741 грн. |
SSD накопичувач ADATA LEGEND 960 2 TB (ALEG-960-2TCS) LEGEND 960 2 TB (ALE | 6 072 грн. |
SSD накопитель Adata Legend 960 2 TB (ALEG-960-2TCS) ALEG-960-2TCS | 5 988 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації A-Data LEGEND 960 ALEG-960-2TCS
Ціни на A-Data LEGEND 960 ALEG-960-2TCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 960 ALEG-960-1TCS 1 ТБ | від 3 869 грн. | 6 пропозицій | ||
A-Data LEGEND 960 ALEG-960-2TCS 2 ТБ | від 5 982 грн. | 9 пропозицій | ||
A-Data LEGEND 960 ALEG-960-4TCS 4 ТБ | від 12 849 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →