SSD A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS 1 ТБ
Фото 8 |
A-Data AGAMMIXS60-1T-CS |
|
Сучасний, якісний та досить швидкий SSD накопичувач ємністю 1 ТБ. Виконаний у компактному форм-факторі M.2 2280, завдяки чому може використовуватися навіть у ноутбуках та ультрабуках із тонким корпусом. Належить до середнього цінового сегменту, входить до ігрової лінійки XPG Gammix, за допомогою якої тайванський бренд досить швидко завоював своє місце на ринку SSD-накопичувачів.
Може похвалитися офіційною медалькою "Ready for PlayStation 5". A-Data XPG GAMMIX S60 оснащений чотириканальним буферним контролером, який підтримує шину обміну даними PCI-E 4.0 x4 та забезпечує стабільну та ефективну роботу навіть за наявності стабільного та постійно навантаження на пам'ять. Максимальна швидкість послідовного читання на цьому накопичувачі досягає 5000 МБ/с, що перевищує вимоги Sony, а продуктивність у разі довільних операцій досягає значних 700 тисяч IOPS. Для зменшення ризику перегріву, до друкованої плати SSD прикріплений алюмінієвий радіатор з тонким профілем, який ефективно знижує температуру пристрою, не втручаючись при установці всередині консолі PlayStation 5.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS 1 ТБ
Усі ціни 32 →ADATA XPG Gammix S60 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (AGAMMIXS60-1T-C | 3 159 грн. |
SSD накопичувач ADATA M.2 1TB PCIe 4.0 XPG GAMMIXS60 (AGAMMIXS60-1T-CS) AG | 3 347 грн. |
SSD диск ADATA M.2 1TB PCIe 4.0 XPG GAMMIXS60 (AGAMMIXS60-1T-CS) AGAMMIXS6 | 3 140 грн. |
Adata Xpg GAMMIXS60 1 Tb (AGAMMIXS60-1T-CS) | 3 184 грн. |
Adata Xpg GAMMIXS60 1 Tb (AGAMMIXS60-1T-CS) | 3 095 грн. |
Модификації A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS
Ціни на A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-512G-CS 512 ГБ | від 1 794 грн. | 15 пропозицій | ||
A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS 1 ТБ | від 3 002 грн. | 32 пропозиції | ||
A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-2T-CS 2 ТБ | від 5 601 грн. | 33 пропозиції |