SSD A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-120GT-C 120 ГБ
Відео 4Фото 4 |
A-Data ASU650NS38-120GT-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-120GT-C 120 ГБ
Накопичувач SSD M.2 2280 120GB ADATA (ASU650NS38-120GT-C) ASU650NS38-120GT | 547 грн. |
ADATA Накопичувач SSD M.2 2280 120GB ADATA (ASU650NS38-120GT-C) ASU650NS38 | 547 грн. |
SSD диск ADATA SU650 120GB M.2 2280 SATA 3D TLC (ASU650NS38-120GT-C) | 515 грн. |
Відеоогляди
Модификації A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-120GT-C
Ціни на A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-120GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-120GT-C 120 ГБ | від 515 грн. | 3 пропозиції | ||
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-256GT-C 256 ГБ | від 1 875 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-512GT-C 512 ГБ | від 1 549 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-1TT-C 1 ТБ | від 3 392 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →