A4Tech Fstyler FBK11
Відео 4Фото 11 |
A4Tech Fstyler FBK11 |
|
Бюджетна універсальна клавіатура для набору тексту на будь-якому пристрої з будь-якою операційною системою: Windows, Mac, Chrome OS, Android, iPad, iPhone тощо. Обидва варіанти забезпечують стабільне з'єднання в радіусі до 10 метрів, але найголовніше – дозволяють підключати клавіатуру до кількох гаджетів одночасно. Точніше – до чотирьох, а саме до трьох по Bluetooth та одного пристрою через нано-ресивер.
Так як модель бездротова, вона живиться від двох батарейок типу AAA. A4 Tech Fstyler FBK11 відноситься до категорії ультракомпактних, тому не займе багато місця на робочому столі або сумці. Клавіатура позбавлена блоку Num, але оснащена гладкими закругленими клавішами з силіконовою мембраною для комфортного набору тексту і символами, нанесеними лазером, які не зітруться з часом. Також є кнопки Fn для доступу до 12 мультимедійних та інтернет-функцій та CMD для роботи з Mac OS. Система дренажних отворів захистить при попаданні води, а підставка дає можливість регулювати нахил, настроївши положення девайсу під себе.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Fstyler FBK11
Усі ціни 72 →A4Tech FBK11 Wireless White FBK11 WHITE | 649 грн. |
Клавиатура A4Tech FBK11 Wireless White | 649 грн. |
Клавіатура A4Tech FBK11 Wireless White | 649 грн. |
Клавіатура A4Tech FBK11 White USB FBK11 (White) | 610 грн. |
Клавиатура беспроводная A4Tech Fstyler FBK11 (White), USB, цвет белый | 617 грн. |