Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 F0GJ00T6UO
Фото 18 | від 32 502 до 37 358 грн. Порівняти ціни 8 → |
Модифікації Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 4
Характеристики
Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 F0GJ00T6UO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 F0GJ00T6UO
Сортувати
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 (F0GJ00T6UO) Black F0GJ00T6UO | 33 999 грн. |
Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 (F0GJ00T6UO) | 35 090 грн. |
Lenovo AIO3-27IAP7 (F0GJ00T6UO) f0gj00t6uo | 33 999 грн. |
Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 (F0GJ00T6UO) — Моноблок 27" IPS 1920х1080, | 32 502 грн. |
Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 (F0GJ00T6UO) Black IdeaCentreAIO327IAP7(F0G | 33 999 грн. |
Lenovo F0GJ00T6UO | 33 999 грн. |
Комп'ютер All-in-one/Моноблок AIO3-27IAP7 CI7-13620H 27" 16/512GB F0GJ00T6 | 36 719 грн. |
Комп'ютер LENOVO AIO3-27IAP7 (F0GJ00T6UO) | 37 358 грн. |
Закрити
Рекомендуємо