Кухонна мийка Adamant Similar 860x510
Фото 16 |
Adamant Similar |
|
Матеріал мийки зроблений з 80% гранітної крихти і 20% з'єднують смол. Поверхня мийки витримує високі температури (до 280 °С), стійка до механічних пошкоджень і подряпин.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adamant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adamant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adamant Similar 860x510
Усі ціни 79 →МИЙКА КУХОННА ADAMANT SIMILAR ЧОРНИЙ SIMILAR 855Х505 | 4 682 грн. |
Кухонна мийка Adamant Similar 85,5*50,5*23 см сірий-04 | 5 511 грн. |
Мийка кухонна гранітна Adamant Similar 780х435х200 мм старий камінь SIMILA | 4 682 грн. |
Кухонна мийка гранітна Adamant SIMILAR чорний-металік-14 | 5 150 грн. |
Кухонна мийка гранітна Adamant SIMILAR terracotta-11 | 5 150 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →