Набір інструментів Alloid NK-2061-15
Alloid NK-2061-15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NK-2061-15
Усі ціни 10 →Набір ключів ком.бінованих, 15 предметів, 6-22 мм Alloid (НК-2061-15) НК-2 | 878 грн. |
Набір комбінованих ключів Alloid, 15шт. (НК-2061-15) 20039 | 825 грн. |
Набір ключів гайкових Alloid НК-2061-15 | 821 грн. |
Набір комбінованих ключів Alloid 6-22 мм 15 предметів (HK-2061-15) | 863 грн. |
Набір ключів комбінованих 15 предметів 6-22 мм Alloid НК-2061-15 | 880 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів Alloid NK-2061-15:
- Розміри:
- 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →