Набір інструментів Alloid NK-2005-17M (НК-2005-17М)
Alloid NK-2005-17M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NK-2005-17M
Усі ціни 8 →Набір ключів комбінованих 17 предметів 6-24 мм ПК-2005-17М НК-2005-17М ALL | 948 грн. |
Набір комбінованих ключів Alloid, в чохлі, 17шт. (НК-2005-17М) 25959 | 889 грн. |
Набір ключів комбінованих Alloid 6-22 мм 17 предметів (НК-2005-17М) | 875 грн. |
Набір ключів комбінованих 17 предметів Alloid НК-2005-17М | 899 грн. |
Alloid. Набір ключів комбінованих (спецціна), 17 предметів, 6-24 мм (НК-20 | 1 027 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості набору інструментів Alloid NK-2005-17M:
- Розміри:
- 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →