Твердопаливний котел Altep DUO PLUS 150 150 кВт
204 400 грн. Купити! Твердотопливный котел Altep Duo Plus 150 кВт, автоматикаInstrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Altep DUO PLUS 150 150 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:150 кВт, площа ~ 1200 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 300 мм
Всі характеристики
Характеристики DUO PLUS 150
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Altep DUO PLUS 150
Ціни на Altep DUO PLUS 150 |
---|---|---|---|---|
Altep DUO PLUS 15 15 кВт | від 341 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO PLUS 17 17 кВт | від 50 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Altep DUO PLUS 19 19 кВт | від 40 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Altep DUO PLUS 25 25 кВт | від 47 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Altep DUO PLUS 31 31 кВт | від 51 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Altep DUO PLUS 38 38 кВт | від 54 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Altep DUO PLUS 50 50 кВт | від 74 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep DUO PLUS 62 62 кВт | від 82 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO PLUS 75 75 кВт | від 109 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO PLUS 95 95 кВт | від 162 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep DUO PLUS 120 120 кВт | від 181 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Altep DUO PLUS 150 150 кВт | від 204 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Altep DUO PLUS 200 200 кВт | від 265 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Altep DUO PLUS 250 250 кВт | від 319 300 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →