Литий диск Alutec Grip 6,5x16/5x115 ET41 DIA70,2
Відео 3Фото 4 | від 4 176 до 5 499 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації Alutec Grip 110
Характеристики
Alutec Grip 6,5x16/5x115 ET41 DIA70,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Grip 6,5x16/5x115 ET41 DIA70,2
Alutec GRIP Graphit (R16 W6.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2) | 5 499 грн. |
Alutec Grip R16 W6.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2 Graphite GR65641G52-7 | 5 465 грн. |
Alutec Grip graphite R16 W6.5 PCD5x115 ET41 DIA70.2 | 4 176 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі