Литий диск Alutec Grip 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA66,1
Відео 3Фото 4 | від 5 713 до 8 199 грн. Порівняти ціни 23 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Alutec Grip 113
Характеристики
Alutec Grip 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Grip 7,5x18/5x114,3 ET40 DIA66,1
Сортувати
Литые диски Alutec Grip R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 (polar silver) 10 | 5 735 грн. |
ALUTEC GRIP 7,5x18/5x114,3 D66,1 ET40 Silver | 6 200 грн. |
Диски Alutec Grip 7,5x18 5x114,3 ET40 DIA66,1 (grey) | 6 425 грн. |
Alutec Grip (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1) polar silver | 6 430 грн. |
Alutec Grip 7.5x18 5x114.3 ET40 DIA66.1 PS | 7 330 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі