Литий диск Alutec Grip 7x16/5x112 ET38 DIA70,1
Відео 3Фото 4 | від 4 283 до 7 785 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Alutec Grip 118
Характеристики
Alutec Grip 7x16/5x112 ET38 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Grip 7x16/5x112 ET38 DIA70,1
Сортувати
ALUTEC Grip R16 W7 PCD5x112 ET38 DIA70.1 Graphite | 6 430 грн. |
Диски Alutec Grip 7x16 5x112 ET38 DIA (grey) | 4 950 грн. |
Alutec GRIP Graphit (R16 W7.0 PCD5x112 ET38 DIA70) | 6 299 грн. |
Alutec Grip polar silver R16 W7.0 PCD5x112 ET38 DIA70.1 | 4 283 грн. |
Alutec Grip R16 W7 PCD5x112 ET38 DIA70.1 Graphite GR70638B72-7 | 5 252 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі