Литий диск Alutec Monstr 6,5x17/5x100 ET38 DIA57,1
Відео 4Фото 5 | від 6 652 до 8 354 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Alutec Monstr 61
Характеристики
Alutec Monstr 6,5x17/5x100 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Monstr 6,5x17/5x100 ET38 DIA57,1
Сортувати
Alutec MONSTR Metallic Bronze (R17 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1) | 7 799 грн. |
Alutec Monstr R17 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Racing Black MN65738V74-5 | 8 073 грн. |
Alutec MONSTR W6.5 R17 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Metallic Bronze | 8 305 грн. |
Alutec Monstr R17 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Racing Black | 8 354 грн. |
Alutec MONSTR Racing-Schwarz (R17 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1) | 7 099 грн. |
Диски Alutec Monstr 6,5x17 5x100 ET38 DIA57,1 (racing black) (1000682519) | 6 652 грн. |
Диски Alutec Monstr 6,5x17 5x100 ET38 DIA57,1 (metallic) (1002107125) | 6 776 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі