Литий диск CMS C28 7x17/5x100 ET40 DIA57,1
Відео 2Фото 18 | від 6 611 до 8 418 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації CMS C28 42
Характеристики
CMS C28 7x17/5x100 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C28 7x17/5x100 ET40 DIA57,1
Сортувати
CMS C28 DB Diamant Schwarz (R17 W7.0 PCD5x100 ET40 DIA57.1) | 7 499 грн. |
CMS C28 (7J x 17 5x100 ET40 DIA57.1) DMB Diamant Schwarz Matt На замовленн | 8 325 грн. |
CMS C28 Diamond Black R17 W7.0 PCD5x100 ET40 DIA57.1 | 8 418 грн. |
Диски CMS C28 7x17 5x100 ET40 DIA57,1 (diamond black) (1002253391) | 7 726 грн. |
CMS C28 CBG Schwarz Glanz (R17 W7.0 PCD5x100 ET40 DIA57.1) | 7 099 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі