Литий диск Alutec Tormenta 8x19/5x108 ET42 DIA63,4
Відео 1Фото 33 | від 8 309 до 12 056 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 8x19/5x108 ET42 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 8x19/5x108 ET42 DIA63,4
Сортувати
Диски Alutec Tormenta 8x19 5x108 ET42 DIA63,4 (silver) | 8 309 грн. |
Alutec TORMENTA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R19 W8.0 PCD5x108 ET42 DIA63 | 10 599 грн. |
Alutec Tormenta R19 W8 PCD5x108 ET42 DIA63.4 Silver TMT80942FO11-0 | 8 609 грн. |
Alutec Tormenta (8J x 19 5x108 ET42 DIA63.4) Diamond black front polished | 12 056 грн. |
Alutec Tormenta DBFP R19 W8.0 PCD5x108 ET42.0 DIA63.4 | 10 902 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі