Змішувач Kludi Pure&Style 406810575
Kludi Pure&Style 406810575 Pure&Styleбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Pure&Style 406810575
Усі ціни 8 →Змішувач для ванни Kludi Pure & Style змішувач хром 406810575 | 8 782 грн. |
Kludi Kludi Pure&Style 406810575 | 9 529 грн. |
Змішувач для ванни Kludi PURE&STYLE (406810575) 406810575 | 7 787 грн. |
Змішувач для ванни Kludi Pure and Style (406810575) | 9 792 грн. |
Смеситель для ванны Kludi PURE&STYLE (406810575) 406810575 | 8 904 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →