Унітаз AM-PM Spirit V2.0 C701700SC
Фото 18 |
AM-PM Spirit V2.0 C701700SC |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Spirit V2.0 C701700SC
Усі ціни 9 →Унітаз підвісний Am.Pm Spirit V2.0 чорний матовий C701700MBSC з сидінням S | 15 592 грн. |
Підвісний унітаз AM.PM Spirit V2.0 FlashClean із сидінням мікроліфт, чорни | 19 490 грн. |
AM.PM AM.PM Spirit C701700MBSC FlashClean с сиденьем SoftClose | 15 592 грн. |
Подвесной унитаз AM.PM FlashClean Spirit V2.0 с сидением микролифт (C70170 | 15 592 грн. |
Унітаз підвісний AM.PM Spirit V2.0 C701700MBSC FlashClean c сидінням SoftC | 15 592 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →