Душовий набір Hansgrohe Croma Select S 26411400
Hansgrohe Croma Select S 26411400 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select S 26411400
Усі ціни 8 →Душовий гарнітур ДЕРЖАТЕЛЕМ HANSGROHE CROMA SELECT S VARIO 26411400 | 4 460 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Croma Select S (26411400) 26411400 | 4 394 грн. |
Набір для душу HANSGROHE CROMA SELECT S із шлангом 160мм ручною лійкой 110 | 4 460 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Croma Select S Vario (26411400) 26411400 | 4 460 грн. |
ДУШЕВОЙ ГАРНИТУР С НАСТЕННЫМ ДЕРЖАТЕЛЕМ HANSGROHE CROMA SELECT S VARIO 264 | 4 460 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma Select S 26411400:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →