Душовий набір Kludi Fizz 676700500
Kludi Fizz 676700500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Fizz 676700500
Усі ціни 14 →Душовий гарнітур настінний KLUDI FIZZ хром 6767005-00 | 4 775 грн. |
Душовий набір KLUDI Fizz із ручною лійкою та шлангом з тримачем хром 67670 | 5 242 грн. |
Душовий гарнітур Kludi Fizz (676700500) 676700500 | 4 234 грн. |
Душовий гарнітур Kludi Fizz хром (6767005-00) 6767005-00 | 4 021 грн. |
Kludi Kludi Душовий гарнітур Fizz - 676700500 | 3 627 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi Fizz 676700500:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
РекомендуємоПорівняти в таблиці →