Процесор AMD Ryzen 5 Matisse 3600XT BOX
Відео 13Фото 4 | Очікується у продажу 17 080 грн. Роз'єм (Socket): AMD AM4; Кількість ядер (cores): 6; Кількість потоків (threads): 12; Частота (ГГц): 3.8; Модель IGP: немає; Підтримка PCI Express: 4.0; |
AMD Ryzen 5 Matisse 3600XT BOX |
|
Нові Ryzen 3000XT, на відміну від попередників, постачаються без стандартного кулера. Для повного розкриття потенціалу новинок виробник рекомендує використовувати високопродуктивний повітряний кулер або готову СРО з 280-мм радіатором.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
5 1 8 30 |
Нічого. Можливо, якби він коштував значно менше ніж 5500, то був би, можливо, якийсь сенс його пхати, а так, не бачу сенсу в ньому взагалі. Чіплет компонування, стара архітектура, погано дружині пам'ять (у порівнянні з 5500), буває проблемний. |
Купував рік тому за 3к. Нарікань немає. Для маленького бюджету це напевно ідеальне рішення. Процесора який краще цього у критерії ціна/продуктивність я не бачив. Підтримує високу частоту оперативної пам'яті, та й сам досить добре розганяється без великого підвищення TDP. Не бачу сенсу писати ще щось про цей крутий відсоток, однозначно рекомендую -Ціна/продуктивність
-Підтримує високу частоту ОЗУ -Легко розігнати -Немає ferlux: користуюся AMD 3600 OEM більше року |
Дуже чудовий процесор за свою ціну, підтримує pcie 4 версії, не дуже гарячий будь-який кулер витримає ціна дуже понравилася їх немає :) Денис Денисенко: користуюся AMD 3600 BOX кілька місяців |
Показано 3 з 44 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
8 лютого 2021, 10:38
Целесообразность покупки процессора для карт 3060Ti или 1080Ti #
Друзья, подскажите пожалуйста, целесообразным ли будет покупать данный проц под разгон для GTX1080 TI или RTX 3060TI?
Или есть что-то получше под такой уровень карт?
Но, примечание, проц берётся с небольшим запасом, тк возможен будущий апгрейд.
И ещё вопрос, какой проц потянет 2 видеокарты одной из следующих моделей : RTX 3060TI или GTX1080 TI. Если кто не понял, то карты должны будут работать как RTX 3060TI + RTX 3060Ti или GTX1080 TI + GTX1080 TI.
Или есть что-то получше под такой уровень карт?
Сomp-o-rod
21 грудня 2020, 07:45
Есть ли на 3600xt кулер и если да то какой он по высоте меньше 135мм? #
я просто собираю сборку в корпус zalman n5 MF и хочу узнать влезет ли кулер и может его вообще нет, и придётся покупать отдельно.
Показано 3 із 102 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Matisse
Ціни на AMD Ryzen 5 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Matisse 3500 OEM | від 6 547 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3500X OEM | від 3 170 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 BOX | від 3 081 грн. | 53 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 MPK | від 2 976 грн. | 40 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 OEM | від 2 920 грн. | 39 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 WOF | від 3 099 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600X BOX | від 5 799 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600X OEM | від 3 067 грн. | 17 пропозицій |
Був)))
можливо)))
Почну з того, що це динозавр на старій архітектурі, який раніше, зараз і в майбутньому буде прогинатися під срінтолі і 5500.
5500 куди краще, особливо з якимись джр хуніксами, або е дай мікронами, оженете собі спокійно пам'ять 4200 сл16, і щасливо нагинаєте цей зен2, який ще до речі, з часом може стати проблемним, наприклад з часом перестає працювати 2-х канал , або не бачити ссд, або юсб-шки не працюють. Коротше кажучи - проц мусора, за умови існування 5500, який без проблем жене пам'ять не гірше "срінтолів". А те що у нього пис"юн 3, не робить його гірше, особливо з х16 лініями карт, а на 8х картах це відображається тільки якщо у вас дуже мало врам і ви граєте в 2к.