Процесор AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX OEM (100-000000167)
Відео 14Фото 6 |
AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX OEM
Процесор AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX 3.9 GHz OEM (100-000000167) | 53 054 грн. |
AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX 3.9 GHz OEM (100-000000167) | 51 760 грн. |
AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX 3.9 GHz OEM (100-000000167) | 53 054 грн. |
AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX 3.9 GHz OEM (100-000000167) | 54 348 грн. |
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen Threadripper PRO
Ціни на AMD Ryzen Threadripper PRO |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX BOX | від 57 600 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX OEM | від 51 760 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper PRO 3975WX BOX | від 170 520 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →