Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC (DUAL-RTX4070S-O12G-EVO)
Фото 13 |
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC 12 ГБ / 2505 МГц12 ГБ / 2550 МГц |
|
Ігрова відеокарта Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC, випущена в рамках ігрової лінії Asus Dual 2024 року, є ідеальним вибором для геймерів, що цінують оптимальне співвідношення ціни і якості. Маючи 12 ГБ пам'яті GDDR6 і базуючись на сучасному графічному процесорі AD104 з 7168 потоковими процесорами, ця модель гарантує високу продуктивність у найвибагливіших іграх. Робоча частота GPU досягає 2550 МГц, а для обміну даними використовується 192-бітний інтерфейс, що дозволяє карті легко справлятися з іграми в роздільній здатності 2K на максимальних налаштуваннях графіки.
Дизайн карти відрізняється лаконічністю та практичністю, відображаючи переваги геймерів, які не бажають переплачувати за зовнішній вигляд, підсвічування та інші речі, які безпосередньо не впливають на продуктивність. Відрізняється використанням ефективної фірмової двослотової системи охолодження з парою вентиляторів Axial-tech на подвійних шарикопідшипниках та підтримкою безшумного пасивного режиму роботи.
Поряд зі старшими моделями сімейства Ada Lovelace, ця модель підтримує останні технології NVIDIA, включаючи вдосконалені ядра для трасування променів, нове покоління тензорних ядер, які дозволяють використовувати DLSS 3 і Shader Execution Reordering для покращення продуктивності та якості зображення. Інноваційна система DLSS 3 з технологією Frame Generation та Optical Flow Accelerator сприяє створенню додаткових інтерполованих кадрів, значно підвищуючи плавність геймплей. Загалом, GPU від Asus під силу забезпечити стабільний фреймрейт у 60 FPS на високих/максимальних налаштуваннях графіки та роздільній здатності 2K у найкрасивіших ігрових блокбастерах останніх років, включаючи Cyberpunk 2077, Baldur's Gate 3, Alan Wake 2 та Lies Of P. попередником, RTX 4070, чиста ігрова продуктивність зросла майже на 25%.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC
Усі ціни 47 →Asus Dual GeForce RTX 4070 SUPER EVO OC 12228MB (DUAL-RTX4070S-O12G-EVO) D | 31 379 грн. |
Відеокарта GF RTX 4070 Super 12GB GDDR6X Dual EVO OC Asus (DUAL-RTX4070S-O | 31 969 грн. |
Відеокарта ASUS GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X OC EVO DUAL-RTX4070S-O12G-EVO | 31 379 грн. |
Відеокарта ASUS GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X OC EVO DUAL-RTX4070S-O1 | 31 379 грн. |
Відеокарта Asus DUAL-RTX4070S-O12G-EVO | 28 176 грн. |
Модификації Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO | від 28 498 грн. | 38 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC | від 25 797 грн. | 48 пропозицій |