Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM (912-V513-619)
Фото 7 |
MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM |
|
Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G є потужним пристроєм з розширеним об'ємом відеопам'яті на 12 ГБ і підтримкою останніх інновацій в області трасування променів і технології DLSS 3.0 від NVIDIA. Відноситься до верхньої частини середнього цінового сегменту, входить до універсальної серії MSI Gaming з акцентом на ігрових можливостях та ефективному охолодженні. Основою відеокарти є оптимізований графічний процесор AD104.
У версії SUPER кількість потокових процесорів збільшено до 7168, а максимальна частота роботи GPU досягає 2655 МГц, що забезпечує середній приріст продуктивності в районі 20-25% порівняно з оригінальною RTX 4070. Швидкодія цієї моделі забезпечує високу продуктивність в іграх з роздільною здатністю 2K налаштування графіки і дозволяє комфортно грати в 2K-дозвіл з активним використанням рейтрейсингу.
Можна навіть замахнутись на 4K, активувавши DLSS. DLSS 3.0 забезпечує помітне покращення якості промальовування кадрів у порівнянні з попередніми версіями цієї технології, також вона вміє штучно дописувати пропущені кадри за допомогою ІІ, підвищуючи плавність геймплей в кілька разів. Конструкція MSI GeForce RTX 4070 SUPER оснащена фірмовою системою охолодження TRI FROZR з трьома активними вентиляторами, металевою основою та масивним радіатором, обладнаним безліччю теплопровідних трубок для ефективного відведення тепла.
Незважаючи на свої вражаючі розміри (307 мм у довжину), відеокарта займає всього два слоти на материнській платі, що робить її підходящим вибором для складання потужних ігрових систем та робочих станцій у компактних корпусах із мініатюрними материнськими платами. Як і всі представники 4000-ї серії NVIDIA, ця модель поставляється з фірмовими інструментами NVIDIA (Broadcast, Encoder, Reflex, Studio, RTX IO) для оптимізації роботи з тривимірною графікою, стримінгом, зниження затримки та прискорення завантаження текстур.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM
Усі ціни 26 →MSI GeForce RTX 4070 SUPER GAMING X SLIM 12228MB (RTX 4070 SUPER 12G GAMIN | 32 099 грн. |
Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X GAMING X SLIM 912-V513-6 | 32 889 грн. |
Відеокарта Msi GeForce Rtx 4070 Super 12G Gaming X Slim (912-V513-619) | 30 391 грн. |
Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X GAMING X SLIM (912-V513- | 32 889 грн. |
Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X GAMING X SLIM (912-V513- | 32 889 грн. |