Процесор AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM (100-000000065)
Відео 16Фото 7 |
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM |
|
Популярний продуктивний 6-ядерний процесор середнього класу на основі мікроархітектури Zen 3 зразка 2020 року (ядро Vermeer, 7 нм). Призначений для установки в материнські плати з процесорним роз'ємом AMD AM4 і чипсетами 500-ї серії (підтримка процесора на платах з наборами логіки AMD B450 або X470 забезпечується не всіма виробниками). Є представником третього покоління CPU сімейства AMD Ryzen.
На відміну від попереднього другого покоління, був істотно змінений внутрішній дизайн (перехід до одночіпсетного компонування, знижує міжядерні затримки) і суттєво підвищена продуктивність на такт (до +19% IPC). Як і попередники, процесор AMD Ryzen 5 Vermeer підтримує фірмову технологію багатопотокової обробки даних Simultaneous Multithreading (SMT), завдяки якій кожне фізичне ядро процесора сприймається операційною системою як два окремих віртуальних.
Таким чином, цей CPU в оптимізованих багатопотокових застосуваннях (3D-візуалізація, кодування відеоконтенту, архівація) здатний демонструвати вражаючі результати. Не меншу продуктивність він демонструє і в іграх, де AMD Ryzen 5 Vermeer на рівних конкурує, а часто і перевершує близькі за вартістю рішення від Intel. Розблокований множник сподобається ентузіастам, які вміють досягати максимальної віддачі обладнання за рахунок тонкої настройки режимів його роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM
Усі ціни 47 →Процесор AMD Ryzen 5 5600X (6C/12T, 3.7-4.6GHz,32MB,65W,AM4) TRAY 100-0000 | 5 899 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5600X (3.7GHz 32MB 65W AM4) Tray (100-000000065) 100- | 5 763 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5600X (100-000000065) | 5 559 грн. |
Процесор Amd Ryzen 5 5600X (100-000000065) | 5 829 грн. |
Amd Ryzen 5 5600X (100-000000065) Tray | 5 753 грн. |
2 4 2 13 |
Хороший збалансований процесор для сучасного ігрового і не лише ПК. Охолоджує його VINGA CL3023. Температура до 65 градусів. З ним у парі стоїть RTX 4060. У такому тандемі працюють гарно. ХолоднийМожливий Ні Сергій: користуюся AMD 5600 OEM кілька місяців |
Хороший проц за свої гроші, хто б що не говорив, не скажу що проц прямий уже окріп, 60-67 градусів, у найскладніших умовах, чого не скажеш про інтел стабільність, якість Немає Дмитрий: користуюся AMD 5600X BOX більше року |
На заміну мого старенького R5-2600 прийшов чудовий потужний процесор 5600х. Процесор повністю підійшов до системної плати Asus TUF B450-Plus Gaming (Bios:3802) Процесор відмінно сумісний з відеокартою Asus TUF-RTX3070-O8G-V2-Gaming LHR + оперативної пам'яті 4х8=32Gb мм Black термопаста Arctic MX-4. додаю кілька тестів на фото. Якщо є можливість, купуйте. Бажаю всім мирного неба та гарного вечора! Потужний Ціна Roma Sheremet: користуюся AMD 5600X BOX менше місяця |
Модификації AMD Ryzen 5 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 5 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX | від 5 139 грн. | 44 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 MPK | від 5 290 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM | від 4 649 грн. | 26 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X BOX | від 5 699 грн. | 52 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X MPK | від 5 970 грн. | 25 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM | від 5 501 грн. | 47 пропозицій |