Процесор AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X MPK (100-100000065MPK)
Відео 16Фото 7 |
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X MPK |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X MPK
Усі ціни 25 →AMD Ryzen 5 5600X 3.7(4.6)GHz 32MB sAM4 Multipack (100-100000065MPK) 100-1 | 6 199 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5600X Multipack (100-100000065MPK) Ryzen 5 5600X Mult | 6 102 грн. |
AMD Ryzen 5 5600X 100-100000065MPK | 6 189 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5600X (100-100000065MPK) Multipack 100-100000065MPK | 6 199 грн. |
Процессор AMD Ryzen 5 5600X (100-100000065MPK) tray 100-100000065MPK | 5 970 грн. |
2 4 2 13 |
Хороший збалансований процесор для сучасного ігрового і не лише ПК. Охолоджує його VINGA CL3023. Температура до 65 градусів. З ним у парі стоїть RTX 4060. У такому тандемі працюють гарно. ХолоднийМожливий Ні Сергій: користуюся AMD 5600 OEM кілька місяців |
Хороший проц за свої гроші, хто б що не говорив, не скажу що проц прямий уже окріп, 60-67 градусів, у найскладніших умовах, чого не скажеш про інтел стабільність, якість Немає Дмитрий: користуюся AMD 5600X BOX більше року |
На заміну мого старенького R5-2600 прийшов чудовий потужний процесор 5600х. Процесор повністю підійшов до системної плати Asus TUF B450-Plus Gaming (Bios:3802) Процесор відмінно сумісний з відеокартою Asus TUF-RTX3070-O8G-V2-Gaming LHR + оперативної пам'яті 4х8=32Gb мм Black термопаста Arctic MX-4. додаю кілька тестів на фото. Якщо є можливість, купуйте. Бажаю всім мирного неба та гарного вечора! Потужний Ціна Roma Sheremet: користуюся AMD 5600X BOX менше місяця |
Абсолютно нове ядро Zen 3
Наприкінці 2020 року компанія AMD завдала серйозного удару по Intel, випустивши нове покоління процесорів Ryzen Vermeer на абсолютно новому ядрі Zen 3. В цей раз «червоні» дійсно поставили амбітну мету — не просто обійти Intel в грубій обчислювальної потужності, але й в однопоточній швидкості. Для цього компанії довелося повністю перелопатити стару архітектуру й перейти до цільних 8-ядерних блоків CCX, які забезпечують менші затримки при між'ядерній взаємодії та прискорюють доступ до L3-кешу.
Вражаюча продуктивність в одноядерному режимі
Доки AMD не анонсувала молодші моделі Ryzen 3 Vermeer, досить потужний і дорогий Ryzen 5 5600 за фактом являється молодшим членом сім'ї. Він забезпечений шістьма ядрами Zen 3 з підтримкою багатопотоковості, двоканальним контролером DDR4-3200 і 32 МБ кеш-пам'яті третього рівня. Ядра процесора працюють на досить високій штатній частоті 3.7 ГГц, а при збільшенні навантаження можуть автоматично розганятися до 4.6 ГГц, що приблизно дорівнює показниками торішнього бестселера Ryzen 5 3600 з сімейства Matisse. У порівнянні з попередником новинка водночас більш холодна і в середньому на 13 — 25% швидша. І плювати, чи буде це криптографія, стрес-тест Cyberpunk 2077 або одноядерний тест Cinebench. До речі, одноядерну продуктивність інженери з AMD справді серйозно підтягнули, за що їм честь та хвала.
Поки краще почекати
І все було б чудово, якби не ціни. По-перше, вбивши дракона, AMD сама стала драконом. Тож тепер ніхто в стані «червоних» більше не сахається від високих цінників. По-друге, цей момент відчули ритейлери, тому на старті продажів замість обіцяних $299 за процесор просили усі $500. Місяць по тому його можна купити за $400. Втім, за мірками середнього рівня Ryzen це все одно серйозна сума, той же Ryzen 5 3600 обійдеться у $250, то ж різниця в продуктивності повністю нівелюється ціною. Враховуючи все це, новинку доречніше порівнювати з Core i9-9900K, який теж не любить розгін (такі справи) і демонструє схожі результати в ігрових бенчмарках, але при цьому видає в іграх на кілька FPS більше і коштує майже на $100 дорожче.
Модификації AMD Ryzen 5 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 5 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX | від 5 139 грн. | 44 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 MPK | від 5 290 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM | від 4 649 грн. | 26 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X BOX | від 4 399 грн. | 53 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X MPK | від 5 970 грн. | 25 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM | від 5 503 грн. | 47 пропозицій |