Процесор AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X3D OEM (100-000001176)
Відео 16Фото 7 | Очікується у продажу Роз'єм (Socket): AMD AM4; Кількість ядер (cores): 6; Кількість потоків (threads): 12; Частота (ГГц): 3.3; Модель IGP: немає; Підтримка PCI Express: 4.0; |
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X3D OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
2 4 2 13 |
Хороший збалансований процесор для сучасного ігрового і не лише ПК. Охолоджує його VINGA CL3023. Температура до 65 градусів. З ним у парі стоїть RTX 4060. У такому тандемі працюють гарно. ХолоднийМожливий Ні Сергій: користуюся AMD 5600 OEM кілька місяців |
Хороший проц за свої гроші, хто б що не говорив, не скажу що проц прямий уже окріп, 60-67 градусів, у найскладніших умовах, чого не скажеш про інтел стабільність, якість Немає Дмитрий: користуюся AMD 5600X BOX більше року |
На заміну мого старенького R5-2600 прийшов чудовий потужний процесор 5600х. Процесор повністю підійшов до системної плати Asus TUF B450-Plus Gaming (Bios:3802) Процесор відмінно сумісний з відеокартою Asus TUF-RTX3070-O8G-V2-Gaming LHR + оперативної пам'яті 4х8=32Gb мм Black термопаста Arctic MX-4. додаю кілька тестів на фото. Якщо є можливість, купуйте. Бажаю всім мирного неба та гарного вечора! Потужний Ціна Roma Sheremet: користуюся AMD 5600X BOX менше місяця |
Показано 3 з 21 відгуку
ще 10 відгуків
11 травня 2023, 17:41
У меня материнка gigabyte b450 gaming x #
какую версию биоса нужно обновить что бы материнка работала с процесором ryzen 5600x?
7 червня 2022, 10:49
Ryzen 5 5600X и RX 560 4gb #
Собираю новый ПК. Так как бюджет ограничен, планирую использовать rx 560 4gb со старого ПК 2018 года. Рационально брать такаю связку, и совместима ли она вообще? ПК собираю для стриминга игры Minecraft Java Edition, насколько мне известно, данная игра не требовательна к графике а жрёт именно проц; кодировщик для стрима также можно поставить на проц. В игры с высокой графикой играть не планирую. Мать B450, ОЗУ 32 3200.
Показано 3 із 48 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 5 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX | від 5 139 грн. | 44 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 MPK | від 5 290 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM | від 4 649 грн. | 26 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X BOX | від 4 399 грн. | 53 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X MPK | від 5 970 грн. | 25 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM | від 5 503 грн. | 47 пропозицій |