Процесор AMD Rome EPYC 7742 OEM (100-000000053)
AMD Rome EPYC 7742 OEM |
|
Сімейство серверних процесорів AMD EPYC на основі мікроархітектури Zen 2 (ядро Rome, 14 нм). Більшість цих моделей підтримує роботу в двосокетних системах (CPU з суфіксом P можна використовувати тільки в серверах з одним сокетом). Призначені для створення потужних одно - або двопроцесорних серверів, що включають в себе від 8 до 128 фізичних ядер. Також можуть використовуватися у складі спеціалізованих високопродуктивних робочих станцій.
Обладнані процесорним роз'ємом AMD SP3 (LGA 4094), розраховані на експлуатацію з оперативною пам'яттю DDR4-3200 (до 8 каналів) ECC-модулях з контролем/корекцією простих бітових помилок. Крім цього всі процесори AMD EPYC Zen 2 підтримують технологію Simultaneous Multithreading (SMT), що дозволяє кожному з фізичних ядер паралельно виконувати два потоки обчислень, що істотно підвищує продуктивність в добре розпаралелених завданнях. Можуть стати надійною основою для побудови збалансованої і енергоефективної IT-інфраструктури з розширеними функціями безпеки і революційною швидкодією при роботі з додатками гіперконвергентної інфраструктури та базами даних.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Rome EPYC 7742 OEM
Процесор Amd Procesor Epyc 7742 100-000000053 (100000000053) | 89 544 грн. |
Amd Procesor Epyc 7742 100-000000053 (100000000053) | 87 360 грн. |
Amd Procesor Epyc 7742 100-000000053 (100000000053) | 89 544 грн. |
Amd Procesor Epyc 7742 100-000000053 (100000000053) | 91 728 грн. |
Модификації AMD Rome EPYC
Ціни на AMD Rome EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Rome EPYC 7F52 OEM | від 141 760 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7H12 OEM | від 216 800 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7232P OEM | від 18 548 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7252 OEM | від 20 960 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7262 OEM | від 21 920 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7272 OEM | від 37 492 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7282 OEM | від 16 520 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7302 OEM | від 34 200 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7352 BOX | від 36 240 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7352 OEM | від 68 548 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7402 OEM | від 76 312 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7402P OEM | від 63 440 грн. | 6 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7452 OEM | від 52 480 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7542 OEM | від 62 648 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7552 OEM | від 153 040 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7662 BOX | від 145 560 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7702P OEM | від 190 560 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7742 OEM | від 87 360 грн. | 4 пропозиції |