Процесор AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM (100-000000457)
Відео 30Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM
Усі ціни 27 →AMD Ryzen 5 5500 3.6(4.2)GHz 16MB sAM4 Tray (100-000000457) 100-000000457 | 3 699 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5500 (6C/12T, 3.6-4.2GHz,16MB,65W,AM4) TRAY 100-00000 | 3 699 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5500 (3.6GHz 16MB 65W AM4) Tray (100-000000457) 100-0 | 3 652 грн. |
Процесор Amd Ryzen 5 5500 (100-000000457) | 3 803 грн. |
Amd Ryzen 5 5500 (100-000000457) Tray | 3 705 грн. |
0 1 4 5 |
Бомбезний процесор раджу всім купити Потужність
Промінь процесор який у мене був Ігри на максимальних налаштуваннях літають Нічого |
5600G – 6 ядер 12 потоків, потужне відеоядро, 65W. Загалом чудовий процесор для збірки пк без відеокарти. Граю в Лігу легенд very hight 1080p 170 - 240 фпс з просіданнями до 120фпс в серйозних зарубах. GTA5 - 60фпс на високих, грати можна. Охолоджую за допомогою AIO DeepCool LE520, без навантажень 30 градусів (розігнання до частоти 4200) у навантаженнях температура більше 60 градусів не підіймалася (рендер відео монтажу). З відеокартою ще не пробував, збираю гроші, але відчуваю, що шина PCIe-3.0 буде серйозним обмеженням тут, тому потім планую змінити на 5800X3D або 5900X. Продуктивна графіка, низький TDP, стабільність при роботі (навіть із розгоном до 4200MHz). PCIe-3.0, що рідше продуктивність відеокарти та швидкості SSD Ігор: користуюся AMD 5600G BOX кілька місяців |
Як то кажуть топ за свої гроші! Або чудова альтернатива 3600. Холодний, в іграх 44-65тдп і гріхається з боксовим кулером не вище 55-60 градусів. Не справляється з дворанговою оперативкою 32 гігабайти і більше при XMP 3600 та вище, тому зустрічаються сині екрани та помилки в роботі. Макс Калдорей: користуюся AMD 5500 BOX кілька місяців |
Дванадцять потоків
AMD Ryzen 5 5500 - безсумнівно, найвигідніший шестиядерний процесор на ринку, Tray версія без кулера коштує менше $100. Сумісна материнська плата AM4 та оперативна пам'ять DDR4 теж копійчані в порівнянні з AM5 та DDR5. Завдяки архітектурі Zen 3 має високу продуктивність на одне ядро, а технологія SMT розпаралелює на 12 віртуальних потоків.
Оверклокінг пам'яті
Об'єм кеша L3 вдвічі менший, ніж у попереднього Ryzen 3600, зате кеш швидкий двоканальний 8+8 МБ. А оперативна пам'ять здатна працювати на частоті до 4266 МГц у синхронному режимі Gear 1. Навіть після автоматичного розгону ядер Precision Boost виділяє дуже мало тепла - всього 40 Вт в іграх, що навіть менше заявленого виробником рівня TDP 65 Вт.
Позбавлений відеокарти
Навіть міні-вежа з 9-сантиметровим вентилятором забезпечить практично безшумне охолодження. Інтегрованої відеокарти немає, точніше вона відключена, інакше процесор називався б 5600G. А для дискретної GPU доступна шина PCIe 3.0 x8, що є проблемою лише для Radeon RX 6400 та 6400 XT. Власникам потужніших відеокарт можна не хвилюватися.
Модификації AMD Ryzen 5 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | від 3 455 грн. | 49 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 MPK | від 3 688 грн. | 18 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | від 3 501 грн. | 27 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | від 4 729 грн. | 28 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | від 5 075 грн. | 47 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G MPK | від 4 805 грн. | 40 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | від 4 560 грн. | 39 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | від 5 451 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | від 4 921 грн. | 15 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | від 5 499 грн. | 30 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650GE PRO OEM | від 4 904 грн. | 8 пропозицій |