Процесор AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 OEM (YD2600BBM6IAF)
Відео 15Фото 2 |
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 OEM |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 OEM
Усі ціни 6 →AMD Ryzen 5 2600 3.4(3.9)GHz 16MB sAM4 Tray (YD2600BBM6IAF) (Відновлено пр | 2 399 грн. |
Процессор AMD Ryzen 5 2600 (YD2600BBM6IAF) YD2600BBM6IAF | 4 330 грн. |
AMD Ryzen 5 2600 (YD2600BBM6IAF) YD2600BBM6IAF | 3 000 грн. |
Процесор AMD RYZEN 5 2600 AM4 TRAY (YD2600BBM6IAF) | 2 765 грн. |
AMD Ryzen 5 2600 (YD2600BBM6IAF) | 3 180 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz/16M (YD2600BBM6IAF) sAM4, tray | 6 244 грн. |
0 0 2 36 |
Це легендарний проц, рекомендую всім Продуктивність за цю ціну ні |
ЦП за свої гроші просто найкращий. В іграх вище за 40 у мене ніколи не навантажувався, температура завжди в межах 60°С. Просто відмінно. Ціна
Продуктивність Температура Нічого користуюся AMD 2600 OEM більше року |
Ціна/продуктивність – краще не знайти. Враховуйте не тільки вартість самого процесора, а також мати для такого процесора, тобто. весь комплект - підсумковий цінник приємно дивує, якщо до складання підійти з розумом. В іграх навіть на 50% процесор не завантажується, а зі стримуванням на процесорі більше 70% завантаження не спостерігав. З рендером процесор справляється на УРА. Продуктивність, вартість. Навіть не шукав. Olegwatch: користуюся AMD 2600 OEM кілька місяців |
Все ще один з кращих процесорів на ринку
Процесор не найновіший, але все ще такий, що тягне абсолютно все, та продовжує перебувати в топах продажів. І це незважаючи на вихід нових більш досконалих моделей від AMD під кодовою назвою Matisse.
6 фізичних і 6 віртуальних ядер
Причина успіху проста. За свої $150 Ryzen 5 2600 пропонує користувачеві 6 фізичних і 6 віртуальних ядер з бустом до 3.9 ГГц і пристойним запасом кеш 16 MB. Для середньостатистичної людини, яка любить пограти в умовного Відьмака, працює з таблицями або запускає вимогливий вузькоспеціалізований софт для роботи з різноманітним фото, аудіо та відеоконтентом (тобто Adobe Photoshop, DaVinci Resolve або Ableton Live) наявної продуктивності цілком вистачає. Багато в чому саме через неймовірний успіх Ryzen 5 2600 компанії Intel довелося відступати від своєї мантри «6 ядер ― це багато». Ні, не багато, в самий раз.
Нескінченність не межа!
До того ж він без проблем заводиться і на старих материнських платах з сокетом AM4, та на більш нових версіях. У нього скромне енергоспоживання і більш, ніж адекватні робочі температури. Приємний бонус до всього сказаного полягає в дуже непоганому розгінному потенціалі. За наявності якісного охолодження та материнської плати, яка дружить з розгоном, цей процесор можна прискорити до 4.3 ГГц. А це ще плюс 10 — 12% до продуктивності фактично задарма. У Intel адекватна відповідь знайшлася лише в 2020 році у вигляді i5-10400, однак цінник там значно вищий, тому порівнювати його потрібно швидше з Ryzen 5 Matisse 3600X.
Модификації AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge
Ціни на AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 BOX | від 5 099 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 OEM | від 2 399 грн. | 6 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600X BOX | від 9 632 грн. | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600X MAX BOX | від 2 771 грн. | 21 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600X OEM | від 2 909 грн. | 3 пропозиції |