Процесор AMD Rome EPYC 7452 OEM (100-000000057)
AMD Rome EPYC 7452 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Rome EPYC 7452 OEM
Процесор Amd Procesor Epyc 7452 100-000000057 (100000000057) | 53 792 грн. |
Amd Procesor Epyc 7452 100-000000057 (100000000057) | 52 480 грн. |
Amd Procesor Epyc 7452 100-000000057 (100000000057) | 53 792 грн. |
Amd Procesor Epyc 7452 100-000000057 (100000000057) | 55 104 грн. |
Модификації AMD Rome EPYC
Ціни на AMD Rome EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Rome EPYC 7F52 OEM | від 141 760 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7H12 OEM | від 216 800 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7232P OEM | від 18 537 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7252 OEM | від 20 972 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7262 OEM | від 21 920 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7272 OEM | від 31 297 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7282 OEM | від 16 520 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7302 OEM | від 34 200 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7352 BOX | від 36 240 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7352 OEM | від 68 531 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7402 OEM | від 76 312 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7402P OEM | від 63 440 грн. | 6 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7452 OEM | від 52 480 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7542 OEM | від 62 648 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7552 OEM | від 153 040 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7662 BOX | від 145 560 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7702P OEM | від 190 560 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7742 OEM | від 87 360 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо