Процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX
Відео 13Фото 8 |
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX
Усі ціни 60 →Intel Core i5-14600KF 3.5(5.3)GHz 24MB s1700 Box (BX8071514600KF) BX807151 | 13 366 грн. |
Процесор INTEL Core i5-14600KF (14C(6P+8E), up 5.3GHz, 24MB, LGA1700) BOX | 13 299 грн. |
Процесор Intel Core i5 14600KF 3.5GHz (24MB, Raptor Lake Refresh, 125W, S1 | 12 679 грн. |
Процесор Intel Core i5-14600KF (BX8071514600KF) | 12 839 грн. |
Процесор Intel Core i5-14600KF (BX8071514600KF) | 13 697 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Raptor Lake Refresh
Ціни на Intel Core i5 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400 BOX | від 9 399 грн. | 61 пропозиція | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F BOX | від 8 009 грн. | 56 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 BOX | від 10 083 грн. | 60 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 OEM | від 12 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K BOX | від 13 020 грн. | 55 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX | від 11 880 грн. | 61 пропозиція | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF OEM | від 12 954 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K OEM | від 16 840 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →