Процесор Intel Core i3 Alder Lake i3-12100F BOX
Відео 27Фото 7 |
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100F BOX |
|
Доступний 4-ядерний процесор Intel Core i3 12-го покоління з сімейства Alder Lake. Він виготовляється на основі оптимізованого 10-нм техпроцесу і призначений для установки в Материнські плати з роз'ємом Socket 1700. Є представником початкового класу, володіє скромним тепловиділенням на рівні 65 Вт і не належать до числа оверклокерських чіпів для ентузіастів. На відміну від старших процесорів Core i5/i7/i9 з сімейства Alder Lake, які оснащені продуктивними і енергоефективними ядрами, в даній моделі використовуються виключно продуктивні ядра класу Performance.
Вони підтримують технологію автоматичного розгону Hyper-Threading і вміють одночасно обробляти два обчислювальних потоку. Всього таких ядра чотири, в штатному режимі вони працюють на частоті 3.3 ГГц, а в разі нестачі обчислювальної потужності можуть розганятися до 4.3 ГГц. На відміну від чіпів Core i3 минулих поколінь Intel Core i3 Alder Lake підтримує роботу як зі звичною оперативною пам'яттю DDR4 (максимальна частота 3200 МГц), так і з новою пам'яттю класу DDR5 (максимальна частота 4800 МГц) з граничним об'ємом в 128 ГБ. Подібний процесор найкраще підійде для оснащення багатоцільових домашніх систем, не надто вимогливих робочих станцій і ігрових комп'ютерів початкового рівня, створених з розрахунком на геймінг в дозволі в Full HD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i3 Alder Lake i3-12100F BOX
Усі ціни 75 →Intel Core i3-12100F 3.3(4.3)GHz 12MB s1700 Box (BX8071512100F) BX80715121 | 3 849 грн. |
Процесор Intel Core i3 12100F 3.3GHz (12MB, Alder Lake, 60W, S1700) Box (B | 3 880 грн. |
Процесор Intel Core i3-12100F 4/8 3.3GHz 12M LGA1700 58W w/o graphics box | 3 965 грн. |
Процесор Intel Core i3-12100F (BX8071512100F) | 3 779 грн. |
INTEL Core i3-12100F 4/8 3.3GHz 12M LGA1200 58W w/o graphics box (BX807151 | 3 965 грн. |
0 0 0 6 |
Ціна Їх немає Evgeniy Matveev: користуюся Intel i3-12100F BOX більше року |
Холодний потужний дешевий ІДЕАЛ Висока частота на ядро за таку ціну, всі ігри на високих літають, на боксовому кулері температура у стресі тесті максимум 65 град. сокова ціна, взявши h610 і ганяєш 4 ядра нажаль не вистачає щоб грати ігри і дивуватися стріми ( якщо це вам важливо) і це всі мінуси які я зауважив за більше року використання, але в іграх де процесор не дуже потрібний Юрій Данило: користуюся Intel i3-12100F BOX більше року |
Оптимальний бюджетний варіант: ціни, ігрової продуктивності, якості, енергоефективності та ін. 3900 Mb/s (Kingston FURY Renegade SFYRS/500G). Швидкий як для 4 ядер і 8 потоків (на мій погляд найкращий у своєму класі), просте охолодження легко справляється, економія електроенергії, вбудована графіка (для студентів та ін), сучасний сокет для подальшої можливої заміни процесора (i5, i7, i9 12 -13 покоління за відповідної материнської плати). Якщо чіплятися, графіка UHD730 (UHD770 краще, починаючи з i5-12500 і вище). А взагалі за власний кошт оптимальний варіант. |
Модификації Intel Core i3 Alder Lake
Ціни на Intel Core i3 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100 BOX | від 4 766 грн. | 64 пропозиції | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100 OEM | від 4 350 грн. | 24 пропозиції | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100F BOX | від 3 730 грн. | 76 пропозицій | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100F OEM | від 3 404 грн. | 47 пропозицій | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100T OEM | від 7 790 грн. | 4 пропозиції |
Far Cry 6 на фул налаштуваннях 60fps
DOOM Eternal 60fps