Комп'ютерне крісло AMF Slim FX CF
Фото 14 |
AMF Slim FX CF |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMF Slim FX CF
Усі ціни 8 →Кресло офисное Amf Slim FX CF (XH-630C) белый | 5 890 грн. |
Amf Slim Fx Cf (XH-630C) чорний | 5 698 грн. |
Amf Slim Fx Cf (XH-630C) черный | 4 558 грн. |
Офісне крісло AMF Slim FX CF (XH-630C) чорний (метал/шкірозамінник PU) (51 | 10 015 грн. |
Кресло офисное Amf Slim FX CF (XH-630C) бежевый | 5 890 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →