Комп'ютерне крісло AMF Slim Net HB
Фото 6 |
AMF Slim Net HB |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMF Slim Net HB
Усі ціни 10 →Кресло AMF Slim Net HB (XH-633) белый | 5 290 грн. |
Крісло Amf Slim Net Hb Хром Tilt Чорний (378614) | 3 996 грн. |
Кресло Amf Slim Net Hb Хром Tilt Черный (378614) | 3 996 грн. |
Крісло AMF Slim Net HB Хром Tilt, чорне (378614) | 4 795 грн. |
Кресло Slim Net HB Хром Tilt черный | 3 995 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →