Комп'ютерне крісло AMF Slim Net CF
Відео 2Фото 7 |
AMF Slim Net CF |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMF Slim Net CF
Усі ціни 23 →Кресло AMF Slim Net CF (XH-633C) белый | 4 990 грн. |
AMF SLIM NET CF (XH-633C) БЕЛЫЙ (513581) | 3 507 грн. |
Amf Slim Net Cf (XH-633C) білий (513581) | 3 790 грн. |
Amf Slim Net Cf (XH-633C) белый (513581) | 3 525 грн. |
AMF SLIM NET CF (XH-633C) БЕЛЫЙ (513581) | 3 489 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →