Комп'ютерне крісло AMF Slim CF
Відео 1Фото 10 |
AMF Slim CF |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMF Slim CF
Усі ціни 12 →Кресло AMF Slim CF (XH-632C) черный | 4 799 грн. |
Amf Slim Cf (XH-632C) чорний (513265) | 4 768 грн. |
Amf Slim Cf (XH-632C) черный (513265) | 4 768 грн. |
Крісло офісне AMF Slim CF (XH-632C) білий (метал/шкірозамінник PU) (513577 | 8 633 грн. |
Кресло AMF Slim CF (XH-632C) белый | 4 799 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →